O nás

Naše společnost má na trhu stabilní postavení, které se snažíme neustále zlepšovat. K tomu máme veškeré předpoklady, protože tým našich zaměstnanců tvoří kvalifikovaní pracovníci, kteří své práci dokonale rozumí. Pracujeme kvalitně, spolehlivě, zakázky předáváme v řádném termínu. Prioritou je pro nás spokojený zákazník, který se s důvěrou vrací.

V naší nabídce najdete jak elektroinstalační práce v bytové výstavbě tak v průmyslovém odvětví, dále také elektronické zabezpečení staveb ( EZS a EPS) včetně provedení projekčních prací a revizních prohlídek. Umíme navrhnout a dodat a tepelné čerpadlo jak pro rodinný dům tak i pro bytový dům či do průmyslu Dodáváme fotovoltaické systémy včetně bateriových akumulačních systémů od projektu po uvedení do provozu. Provádíme i topenářské a vodo-instalační práce, včetně zpracování projektové dokumentace.

V rámci projektu Zelená úsporám, byla naše společnost zařazena do skupiny odborných dodavatelů. Tento program je zaměřen na opatření, která vedou ke snížení energetické náročnosti budov, to znamená, že cílem projektů je snížit únik tepla z budovy a snížení energetických vstupů do budovy využitím moderních stavebních materiálů a ekonomických a případně nezávislých energetických zdrojů tepla a elektrické energie. Do projektu zelená úsporám jsou rovněž zahrnuty fotovoltaické systémy, realizace zelených střech apod. Z toho vyplývá, že čím více je po realizaci energetická náročnost budovy snížena, tím větší je výše finanční podpory.

Veškeré naše činnosti, které nabízíme, jsou spojené se stavebními pracemi, které odvádíme v plné kvalitě. Lze tedy říci, že zakázku jsme schopni zajistit tzv. na klíč, což je pro zákazníka výhodné jak z časových, tak i z ekonomických důvodů.

Odbornost a zkušenost našich projektových manažerů se uplatňuje i v oblasti projektového a technického řízení investičních projektů pro projekty jak v České Republice tak v zahraničí.