O nás

Naše společnost má na trhu stabilní postavení, které se snažíme neustále zlepšovat. K tomu máme veškeré předpoklady, protože tým našich zaměstnanců tvoří kvalifikovaní pracovníci, kteří své práci dokonale rozumí. Pracujeme kvalitně, spolehlivě, zakázky předáváme v řádném termínu. Prioritou je pro nás spokojený zákazník, který se s důvěrou vrací.

V naší nabídce najdete elektroinstalační práce, elektronické zabezpečení staveb ( EZS a EPS) včetně provedení projekčních prací a revizních prohlídek. Dále dodáváme a provádíme montáž tepelných čerpadel a solárních kolektorů, dodáváme fotovoltaické systémy, samozřejmě včetně montáže.  Provádíme i topenářské a vodoinstalační práce, včetně zpracování projektové dokumentace.

V rámci projektu Zelená úsporám, byla naše společnost zařazena do skupiny odborných dodavatelů. Tento program je zaměřen na opatření, která vedou ke snížení energetické náročnosti budov, to znamená, že cílem projektu, je zateplení obvodových plášťů, výměna oken a dveří. Dále se jedná o výměnu  zastaralých zdrojů tepla za efektivní a ekologicky šetrné zdroje. Jde zejména o kotle na biomasu, plynový kondenzační kotel nebo tepelné čerpadlo. Do projektu zelená úsporám jsou rovněž zahrnuty fotovoltaické systémy, realizace zelených střech apod. Z toho vyplývá, že čím více je po realizaci energetická náročnost budovy snížena, tím větší je výše finanční podpory.

Veškeré naše činnosti, které nabízíme, jsou spojené se stavebními pracemi, které odvádíme v plné kvalitě. Lze tedy říci, že zakázku jsme schopni zajistit tzv. na klíč, což je pro zákazníka výhodné jak z časových, tak i z ekonomických důvodů.